Co jesteśmy w stanie dla Państwa zrobić?

Poniżej przedstawiamy Państwu kategorie na których,
wykonujemy izolacje natryskowe pianą PUR. Zapraszamy do zapoznania się.

PODDASZA


Izolacja natryskowa piany PUR pozwala za szybkie zrealizowanie inwestycji, a piana dzięki swoim właściwością chroni nasz dom przed zimnem oraz letnim upałem

DACHY


Ocieplanie dachów budynków to proces do którego najczęściej wykorzystujemy piankę twarda. Poprawne ocieplenie dachu umożliwia jego bezpieczne użytkowanie, nie obciąża dachu, a dodatkowo stanowi dobrą izolację akustyczną.

ŚCIANY WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ


Dzięki użyciu piany PUR do ocieplania ścian uzyskujemy 100% szczelności. Pianka tworzy jednolitą, termiczną warstwę, a co najważniejsze jest otwartokomórkowa – „oddychająca” dlatego mimo swojej szczelności, nie tworzy w domu „termosu”.

POSADZKI


Po nałożeniu odpowiedniej grubości piany zamknięto komórkowej na posadzkę, piana utwardza się tworząc wodoodporną i izolującą się całość. Następnie możemy przeszlifować warstwę piany uzyskując płaską powierzchnię na której możemy umieścić ogrzewanie podłogowe.

HALE I OBIEKTY PRZEMYSŁOWE, GOSPODARCZE I ROLNICZE


Piana poliuretanowa jest materiałem, który doskonale nadaje się ocieplenia każdego rodzaju hal i obiektów przemysłowych. Dzięki temu ociepleniu możemy obniżyć koszty ogrzewania dużych obiektów – jest ona również wytrzymała na ciężkie warunki klimatyczne.

IZOLACJE FUNDAMENTÓW I INNE


Fundament to podstawa każdego domu, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę, aby izolowanie i ocieplanie fundamentów było wykonane dokładnie oraz szczelnie. Pianka idealnie przylega do izolowanej powierzchni, co chroni fundament przed przedostawaniem się wilgoci do budynku jak i skraplaniem się wody na ścianach wewnętrznych ocieplanych pomieszczeń.

NASZA ULOTKA

Pobierz informacje o nas i pozostań z
nami w stałym kontakcie.

POBIERZ

MASZ PYTANIE?

Jeżeli chcesz poznać szczegóły
oferty, skontaktuj się z nami.

NAPISZ DO NAS