0%
POPRAWA IZOLACYJNOŚCI
TERMICZNEJ STROPODACHU
0%
REDUKCJA MOSTKÓW
TERMICZNYCH
0%
OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW
OGRZEWANIA
0%
POPRAWA IZOLACJI
AKUSTYCZNEJ DACHU

O firmie

Pierwsze kroki z naszą firmą stawialiśmy za granicą Polski, a dokładniej w Szwecji. By zaistnieć na rynku Polskim, potrzebowaliśmy czasu nie tylko na pozyskanie klientów, a zgranego zespołu, zaufania ludzi i dobrego „imienia”. Firma PURMIX to nie tylko profesjonalne podejście do klientów czy realizowanych projektów, a pasja, którą nasi pracownicy wykonują każdego dnia.

Nasza firma na rynku istnieje już od dłuższego czasu, zajmujemy się profesjonalną izolacja natryskową pianą PUR – od fundamentów aż po dach. Posiadając tak szeroką ofertę jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każde zamówienie, służymy również doradztwem jak i fachową pomocą tak by spełnić Państwa oczekiwania. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów.

Ze względu na ciągły rozwój, nasze techniki izolacji są dalej udoskonalane i ulepszane. Wszystkie nasze materiały izolacyjne zostały sprawdzone i certyfikowane. Izolowanie domu z PURMIX to właściwa decyzja na lata, komfortu życia i oszczędności na rachunkach za energie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Współpraca

1
Przygotowanie projektu i wyceny
Najważniejszym krokiem w podjęciu współpracy z Naszą firmą jest personalizowane podejście do klienta, staramy się każdy projekt przygotować docelowo pod Państwa tak by spełnił wszelkie oczekiwania.
2
Omówienie gotowego projektu z klientem
Po przygotowaniu pełnej oferty, zawierającej proces oraz koszta naszej pracy, przedstawiamy ją Państwu do omówienia i ewentualnych poprawek. Jesteśmy elastyczni i staramy się dostosować tak by potencjalny klient był zadowolony z naszej realizacji.
3
Szybka realizacja
Mimo wielu zleceń każdy klient jest dla nas istotny, dzięki czemu podchodzimy profesjonalnie do swojej pracy, a każdy projekt staramy się wykonać w najbardziej dogodnym terminie na, którym Państwu zależy. Nasi pracownicy dokonują wszelkich starań by czas realizacji wyróżniał się tak samo, jak jakość która nas cechuje.
4
Zadowolenie klienta
W naszej pracy najważniejsze jest dla nas zrealizowanie projektu, według oczekiwań klienta. Z pasją, z którą realizujemy naszą pracę staramy się nie tylko budować nasza markę, a rozbudowywać grono zadowolonych klientów – jest to dla nas największa zapłata za zrealizowany projekt.

Dowiedz się więcej

+48 795 098 055

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zarówno w kontakcie telefonicznym jak i mailowym.

E-mail: biuro@purmix.eu